Slanje sadržaja Web lokacije Zdravlje Žene putem E-maila


E-mail adresa primaoca:

E-mail adresa pošiljaoca (vaš E-mail):

Naslov poruke:
Zdravlje Žene - Prijatelj vam šalje ovaj odgovor na pitanje

Poruka:

Ovaj tekst ili pitanje sa odgovorom Vam je poslao posetilac Web lokacije www.zdravljezene.co.yu. Nadamo se da će Vam biti od pomoći i da ćete uskoro ponovo posetiti našu lokaciju koja se najmanje tri puta nedeljno ažurira novim sadržajima. Srdačno vaši:
www.zdravljezene.rs

PITANJE:
Imala sam odnos sa svojim deckom i pukao nam je kondom. Pošto imam 20 godina i ne zelim jos trudnoću popila sam Postinor, tablete za dan posle. Posle 3 dana sam dobila menstruaciju iako mi je taman bila prošla, obilnija je pa me zanima da li je to normalno? Da li je uopšte normalno da dobijem menstruaciju tako rano?


OGOVOR:
Da, to što Vam se dešava je česta pojava posle uzimanja Postinora. To će se smiriti ali ako nastavite i dalje obilnije da krverite obratite se Vašem lekaru. Savetovao bih Vam da u buduće Postinor ne uzimate na"svoju ruku."Bolje je da ste ga uzeli pod kontrolom lekara. Taj lek ne biste smeli uzimati više od 2-3 puta godišnje. S poštovanjem
Pitanja i odgovori
.
Mailing Lista
     Vaš e-mail:
    
Upis   brisanje
trenutno na listi (3124)
.
Dodaj u Fvorites Podesi kao Homepage rss kanali
Zdravlje Žene Kontakt Pomogli su nam RSS Kanali
Postavite pitanje
Plodni dani | Plodni dani. Kalendar u PDF formatu | Računanje datuma porođaja, UZ pregleda itd. | Kalorijske tablice
Google