Slanje sadržaja Web lokacije Zdravlje Žene putem E-maila


E-mail adresa primaoca:

E-mail adresa pošiljaoca (vaš E-mail):

Naslov poruke:
Zdravlje Žene - Prijatelj vam šalje ovaj odgovor na pitanje

Poruka:

Ovaj tekst ili pitanje sa odgovorom Vam je poslao posetilac Web lokacije www.zdravljezene.co.yu. Nadamo se da će Vam biti od pomoći i da ćete uskoro ponovo posetiti našu lokaciju koja se najmanje tri puta nedeljno ažurira novim sadržajima. Srdačno vaši:
www.zdravljezene.rs

PITANJE:
Popila sam postinor 2 17. novemra, i posle toga dobila redovnu menstruaciju 4. decembra, ali posle toga više nisam dobijala. Interesuje me da li je to kašnjenje moguće prouzrokovano destabilizacijom hormona, ili je mozda nešto drugo u pitanju. radila sam test za utvrđivanje trudnoće, i bio je negativan.


OGOVOR:
Postinor ne bi trebalo da bude uzrok ovom kašnjenju menstruacije pogotovu ako su uredne i u pravilnim vremenskim razmacima. Ako ne dobijete menstruaciju za par dana uradite UZ pregled. i posavetujte se sa svojim lekarom. S poštovanjem
Pitanja i odgovori
.
Mailing Lista
     Vaš e-mail:
    
Upis   brisanje
trenutno na listi (3124)
.
Dodaj u Fvorites Podesi kao Homepage rss kanali
Zdravlje Žene Kontakt Pomogli su nam RSS Kanali
Postavite pitanje
Plodni dani | Plodni dani. Kalendar u PDF formatu | Računanje datuma porođaja, UZ pregleda itd. | Kalorijske tablice
Google